Evlerimizde ki haşere ve kemirgenler yok edilmediği sürece sağlık ve hijyen açısından ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmanıza sebep olurlar. Böcek ve kemirgenlerden kesin olarak kalıcı yöntemler doğrultusunda kurtulabilmeniz için ev böcek ilaçlama servisi tercih edebilir.

Ziraat mühendislerimiz tarafından ev ilaçlama uygulamasına başlanmadan önce haşere ve kemirgen türleri, yoğunluğu belirlenmesi gereklidir. Bu belirleme ile birlikte haşere türlerine en uygun olan biyosidal ürünlerin uygulama dozları ve ilaçlama yöntemleri doğrultusunda uygulamaya geçilmektedir. 

Haşere ve farelerden tamamıyla kurtulmanız için ideal bir servis olan ev ilaçlama servisimiz yılların verdiği uzmanlık ile birinci sınıf kalitede ev böcek ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Ev ilaçlaması konusunda   ideal bir seçim olan böcek ilaçlama şirketi yoğunluğun olduğu evlerde karanlık kuytu ve pervazlardaki böceklerin bile üstesinden gelir.

Her mevsimde genellikle sıcak zamanlarda karşımıza çıkabilen böcekler sürekli çoğalarak ve yaşadığınız alan her ne olursa olsun özellikle ev ve işlerinde yumurtalarını bırakırlar. Kemirgenler ve böcekler ile profesyonel bir şekilde mücadele etmek için ruhsatlı olan firmalardan ev ilaçlaması yapılması gereklidir.

Ev böcek ilaçlama şirketimizin ziraat mühendisleri tarafından seçilen haşere ve fare biyosidal ürünleri Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Öztürk böcek ilaçlama şirketi Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmamış ve denetimden geçmemiş hiçbir pestisit, dezenfektan ve rodentisit ilacını kullanıma almamaktadır.