BİNA İLAÇLAMA

Var olan fare veya böcekler çevreye yayılarak sağlığı tehdit etmekte ve mikrop ile virüslere karşı belirli ekipmanlar aracılığı ile insektisit, dezenfeksiyon uygulamalar yapılarak bu sorunlardan kontrollü olarak kurtunulur. Kemirgenler ve böcekler çeşitli hastalıkların taşıyıcısıdır ve bünyelerinde taşıdıkları hastalıkları farklı yollarla insanlara bulaştırırlar. İnsan sağlığı üzerinde çok ciddi hastalıklara sebep olabilecek haşereler ve kemirgenlere karşı bina ilaçlaması gerekmektedir.

Apartman, ortak alan, site, ev, bodrum, çatı, bahçe ve bina ilaçlama gibi işlemler profesyonel bina ilaçlama şirketleri tarafından yapılması gerekmektedir. Öztürk İlaçlama gereken disipline, düzene ve kurallara uyan; insan sağlığını ve doğayı koruyan ve gözeten profesyonel ekibe sahiptir.

Öztürk İlaçlama, hamamböceğinin türleri, fare ve çeşitleri, karınca, pire, tahtakurusu, gümüş böceği, akar, arı, karasinek, sivrisinek, yılan, kertenkele, ağaç kurdu gibi böcek ve kemirgenlerin temizlenmesinde etkin ve kesin çözümler sunmaktadır.

 

Bina İlaçlamada Hangi İlaçlama Türleri Kullanılır?

Bina ilaçlama türleri; sıvı kokulu ilaçlama, sıvı kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama, fare ilaçlama, kemirgen istasyonu, kemirgen ilaçlama ve fare istasyonudur. Bina ilaçlama uygulaması yapılırken izlenecek en yararlı yöntem Öztürk İlaçlama ziraat mühendisleri tarafından kararlaştırılır. En uygun bina ilaçlama yöntemi binada bulunan böcek veya fareye göre belirlenir.

Binadaki fare ve böcek yoğunluğu fazlaysa buna göre makine seçimi, ilaç dozu, uygulama oranı ayarlanarak ortama uygulanır. Bina ilaçlama işlemi bireysel olarak yapılabilirken yanlış bir ilaçlama ya da doz oranın ayarlanamamasından böcek ve kemirgenlerin daha çoğalmasına neden olabilir. Dolayısıyla mutlaka uzman ve ruhsatlı ilaçlama şirketlerinden yardım ve destek alınmalıdır.