Ülkemizde, kırsal kesimden şehirlere göçün hızlı ve çok olması kalabalık şehirlerde nüfusun artması  ve büyükşehir kavramlarını meydana getirmiştir. Çok sayıda şehirlere göç bir sürü sorununda nedeni olmuştur. Bunlardan bir tanesi de konut sorunu olmuştur. Konutlar için Arazi yetersizliği çok katlı binalarla giderilmeye çalışılır. Toplumun her kesiminden göçle de güvenlik gibi nedenlerle daha korunaklı olan sitelere yönelimi artırmıştır. Daha güvenli ve daha konforlu olduğu için yaşam alanı olarak seçilen siteler de yaşam kalitesini sürdürebilmek içinde SİTE İLAÇLAMA bir rutin olarak sıklıkla yapılmalıdır.  Site ilaçlama,  kendini kanıtlamış, bu konuda bilinirliği fazla olan site ilaçlama şirketi tarafından yapılmalıdır. Tercih edilen site ilaçlama firması, mutlaka Sağlık Bakanlığı onaylı site ilaçlama yapan firmalar içinden seçilmelidir.

Nüfusu ve alım gücünün en fazla olması nedeniyle İstanbul site ilaçlama talebinin en fazla olduğu şehrimizdir. Daha konforlu yapıların bulunduğu Avrupa Yakası site ilaçlama konusunda site sakinlerinin memnuniyetini sağlamak için tamamen insan sağlığına zararı olmayan güvenilir site ilaçlaması hizmeti veren konusunda deneyim sahibi site ilaçlama servisi seçmelidir. Sitede fare var ise bu site otoparkları da dahil olmak üzere her yere dağılarak üreyebileceği yaşam alanları bulacaktır. Sitede böcek var ise site ilaçlama yapılmaması halinde taşıdığı mikroplarla sağlığı bozacaktır site ilaçlama Avrupa Yakası bu sorunlardan kurtulmanız için kimyasal zehirler ihtiva etmeyen garantili   eğitimli personeli olan tecrübeli site ilaçlama İstanbul’ da  firmalar içinde Anadolu Yakası site ilaçlama içinde aynı titizlikle seçilmelidir. Böcek, pire, haşere ve fareler için siteler daha çok mutfak, banyo, bodrum gibi daha çok üreyebilecekleri yaşam alanlarının varlığını çoğaltacak bu da mücadele edilmesi zor bir durum yaratacaktır.

Öztürk İlaçlama site ilaçlama konusunda eğitilmiş, konusuna hakim, deneyimli personelleri ile haftanın 7 günü 24 saat ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Tamamen insan sağlığına zararı olmayan ilaçlama yaparak tek uygulama ile böcek , pire ve farelerden kurulmanızın garantisini sunmaktadır. İstanbul sınırları içinde sabit fiyat uygulayarak en kaliteli site ilaçlama hizmetini en ucuza almanızı sağlamaktadır. Site ilaçlama ruhsatına sahip olan firmamız telefon ettiğiniz andan başlayarak ilaçlamanın sona ermesine kadar profesyonel ekibi ile hizmetinizdedir.