Şantiye olarak nitelendireceğimiz yerler inşaat işçilerinin yatmak, yemek  yemek ve banyo yapmak gibi zaruri ihtiyaçlarını giderebildikleri yaşam alanlarıdır. Genellikle yaşadıkları yerlerden uzakta bulunan inşaat sektöründe çalışan bu işçilerin mesai saatleri uzundur ve dinlenmek içinde bu şantiyeler kullanmak zorundadırlar. ŞANTİYE İLAÇLAMA, işçilerin sağlığını korumak için mutlaka Sağlık Bakanlığı onaylı şantiye ilaçlama şirketleri tarafından yapılmalıdır. Bu işçilerin beslenme ve yatma alanlarının aynı yerler olduğu düşünülünce şantiye ilaçlaması işlemlerinin mutlaka ruhsatlı çalışan şantiye ilaçlama şirketi tarafından sağlığa zararı olmayan, zehirli kimyasallar içermeyen ilaçlarla yapılmalıdır. Aksi takdirde kaybolan sadece iş gücü olmaz. Avrupa Yakası şantiye ilaçlama önce insan sağlığını düşünerek şantiyede fare var ise en uygun tehlikesiz ilaçlar kullanan şantiye ilaçlama firması olması nedeniyle en bilinen Anadolu Yakası şantiye ilaçlama şirketidir.

Nüfus artışıyla birlikte kentsel dönüşüm çalışmalarının artması inşaat sektöründe istihdam edilen çok sayıda inşaat işçisi talebi yaratan İstanbul şantiye ilaçlama ihtiyacını da gündeme getirir. Bu nedenle   şantiye ilaçlama Avrupa Yakası sınırlarında ruhsatsız çalışan şantiye ilaçlama servisi yapan kaçak  şantiye ilaçlama firmalarının varlığına neden oluyor. İnsan sağlığı için şantiye ilaçlama, bu konuda eğitim almış ve daha önceki yapmış olduğu şantiye ilaçlama işlerindeki başarıları kanıtlanabilir firmalarca yapılmalıdır. Temelsiz geçici yapılan şantiyeler toprak zemin üzerine derme çatma olduğu için oyuklar ve çatlaklardan fare, böcek, akrep ve yılanların girmesine olanak verir. Dışkıları ve ısırıkları ile mikrop bulaştıran bu haşereler kan yolu ile de hastalıkları işçilerin bir birine bulaştırmalarına ve hastalık salgınlarına neden olurlar. En çok inşaat sektörünün bulunduğu şantiye ilaçlama İstanbul için zorunlu hale gelmelidir.

Öztürk İlaçlama, ruhsatlı ve garantili ilaçlama servisi veren en bilinen ve başarılı firmadır. Ayrıca  İstanbul  sınırları içinde sabit fiyatlar sunmaktadır.  Haftanın 7 günü 24 saat şantiye ilaçlama hizmeti veren firmamız en ucuz fiyat avantajını sizlere sunmaktadır. Tek sefer şantiye ilaçlama uygulaması ile pire, bit, kene, fare, akrep gibi bütün haşerelerden kurtulma garantisi veren firmamız ruhsatlı ve kalite onaylıdır. Şantiye ilaçlama konusunda özel eğitim verilmiş ilaçlama elamanları ve teknolojik ekipmanları ve insan sağlığına zararsız zehirsiz olan şantiye ilaçlamaları ile hizmetinizdedir.