PROFESYONEL EV İLAÇLAMA

Evlerin daha sağlıklı şekilde kullanılabilmesi için belirli dönemlerde ilaçlaması yapılmalıdır. Böceklerin farklı türleri evlerde sık sık görülmekte ve tehlike sinyalleri vermektedirler. Hamam böceği taşıdıkları mikroplar sayesinde evlerin birçok bölgesine girmekte ve evlerdeki yiyeceklere temas etmektedir. Bu nedenle insanlara kolayca hastalık bulaşmaktadır. Böcekler daha fazla mikrop yaymadan görüldüğü ilk andan itibaren profesyonel ev ilaçlama çalışması yapan firma ile irtibata geçilerek bir an önce önlem alınmalıdır.

Profesyonel ev ilaçlama firması seçerken öncelikle ilaçlama ruhsatlarının olup olmadığını teyit ettirmeniz gerekir. Sağlık bakanlığı tarafından onaylı olmayan ruhsatsız firmalar sağlığınızı hiçe sayarak evinizi kimyasallarla doldurmaktadır. Firmamız Öztürk ilaçlama sağlık bakanlığı tarafından eğitim almış yetki belgeleri mevcut olup alanında uzman personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Böcek ilaçlama uzmanlık isteyen bir alandır. Böcek türü tespit edildikten sonra gelişi güzel sağa sola ilaç dökmek yerine doğru ekipmanlar ile dünya sağlık örgütü ve sağlık bakanlı tarafından onay almış yöntem ve ilaçlar kullanılmalıdır. Böceklerin farklı türleri evlerde sık sık görülmekte ve tehlike sinyalleri vermektedirler. Böcekler taşıdıkları mikroplar sayesinde evlerin birçok bölgesine girmekte ve evlerdeki yiyeceklere temas etmektedir. Bu nedenle insanlara kolayca hastalık bulaşmaktadır.

Ev ilaçlama hizmetimizde ilk olarak haşere ve böcek tespiti yapılmakta ve kullanılacak en uygun haşere ve böcek ilacı seçimine karar verilmektedir. İstanbul profesyonel ev ilaçlama konusunda böcek ve haşerelere karşı kullanılacak ilaç tespiti sonrası belirlenen birçok ilaçlama türü vardır. Bu ilaçlama türleri arasından en uygun olan uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir. Sonrasında ise hızlı ve kesin çözümlü uygulamalarımız ile evlerinizi böceklerden arındırmaktayız.

Sektörün lider firmaları olarak yılların vermiş olduğu deneyim ile bu sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en profesyonel ev ilaçlama hizmetini vermekteyiz. Ev ilaçlama hizmetimizin yanı sıra; apartman ilaçlama, site ilaçlama, fabrika ilaçlama gibi birçok hizmetimiz de bulunmaktadır. Bulunduğu alana ve haşere türüne göre özel olarak belirlenen ilaçlama yöntemlerimiz sayesinde sizlere aradığınız en iyi çözümü sunmaktayız. Öztürk ilaçlama İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekte olup size ve bütçenize uygun hizmetleriyle memnuniyetinizi sağlamaktayız. 7/24 iletişime geçebilir, hızlıca çözüme ulaşabilirsiniz.