OTEL ODASI İLAÇLAMASI

Otel ya da pansiyonlar belki haşereler konusundan en hassas olması gereken işletmelerdir. Misafir ağırlayan bu işletmeler için haşereler doğrudan müşteri kaybı anlamına gelir. Otellerde müşteriler için yemek çıkarılır yani hem yemek üretimi hem de yemek atıkları fareler ve kemirgenler için muhteşem birer besin kaynağıdır. Ayrıca geniş otel binalarında bol miktardaki besinler haşere ve fareler için çok iyi yaşam alanları sunmuş olurlar. Böyle bir durumda ortaya çıkan haşereler müşterilerin odasında ortaya çıkarsa doğrudan itibar ve güven kaybına sebep olur! Oteller çok geniş yayılım alanlarına sahip oldukları için her otel odası ilaçlama firması otel ilaçlamasının üstesinden gelemez bu noktada %100 çözüm öneren firmamız Öztürk İlaçlama sizler için tüm tecrübeleriyle sorunlarınızı çözümlemeye hazır.

OTEL ODASI İLAÇLAMASI yöntemimiz ve ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlardır; size ve çevrenize zarar vermez ve kullandığımız ilaçlar eczane gibi yerlerde bulunmaz. Eczanelerden ilaç alıp paranızı ziyan etmeyiniz. Bugüne kadar birçok müşterimiz eczane ilacı alıp evini, iş yerini kendi ilaçladıktan sonra tekrar bizi aramıştır. Lütfen paranızı zayi etmeyiniz. İlaç almak kadar ilacı kullanmak ve uygulamasında çok önemlidir. Bilinmesi ve bilinçli yapılması gereken profesyonel bir yöntemdir.

Otel ilaçlamalarında, problem oluşturan haşerenin türü ve özelliklerini dikkate alarak en etkili ilaçlama tekniğini uygulamaya almaktayız. Sıvı ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonları ile sağlanmakta olan ilaçlama yöntemleri, İstanbul Öztürk ilaçlama olarak sıklıkla tercih etmekte olduğumuz yöntemlerdir. Sıvı ilaçlar, her türlü haşere ve kemirgen üzerinde etki gösterecek olan, kısa sürede sonuca ulaştıran etkili ilaçlardır. Bu yöntemler sayesinde hem haşere ve kemirgenlerden kurtulmak hem de alanın sterilize edilmesi mümkündür. İnsan sağlığı üzerinde herhangi bir zararı bulunmayan sıvı ilaçlama yöntemleri, buharlama ve püskürtme olarak iki farklı teknik ile uygulanmaktadır. Bu teknikler ilacın ulaşılması güç olan dar aralıklar, geniş mekânlar fark etmeksizin her türlü bölgeye tesir etmesini sağlamaktadır.

Firmamız Öztürk ilaçlama ile güvenilir ve ekonomik otel odası ilaçlama hizmetleri ile sizler de tüm haşere ve fare problemlerinden kurtulmak istiyorsanız, sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla randevu oluşturabilirsiniz.