Çocuklarımızın eğitimlerini sürdürdüğü,  gün içindeki uzun saatler geçirdikleri okulların ilaçlanması yeterli olmayabilir. OKUL SERVİSİ İLAÇLAMA, çocukların uzak mesafe taşınarak okullarına evlerine ulaşımında kullanılan okul servisi ilaçlama okul sağlığına uygunluk içinde değerlendirilmelidir. Belli periyodik zamanlarda yapılacak rutin okul ilaçlamaları pire, bit, böceklerin ve farelerin meydana çıkmalarına engel olsa da topluca kullandıkları okul servisi ilaçlaması yapılmaması halinde bu haşerelerden kurtulmayı engellemektedir. Okul servisi ilaçlama şirketi mutlaka çocukların sağlığına zarar vermeyecek, zehirli kimyasallar içermeyen ilaçlar ve yöntemlerle yapılmalıdır. Sağlık Bakanlığı onaylı okul servisi ilaçlama yapan ve bunun garantisini belgeleyebilen okul servisi ilaçlama firması seçilmelidir. Avrupa Yakası okul servisi ilaçlama içinde firmalar bu şekilde seçilmelidir.

 Dershane ve okullarda sıkça karşılaşılan haşere ve böcekler çocuklarımızın sağlığını kötü yönde etkiler, okul servisi ilaçlama Avrupa Yakası için bilinen kendisini kanıtlamış okul servisi ilaçlama servisi verecek bu alanda eğitilmiş elemanlara sahip firmalar ile çalışmanız gerekir. Okul servisinde fare var ise haşere ve böcekler içinde kesin ve kalıcı çözümler bulmak zorundasınız. Anadolu Yakası okul servisi ilaçlama ile tek seferde ki ilaçlama ile böcek ve pire sorununuzdan kurtulabilirsiniz. İstanbul okul servisi ilaçlama şirketlerinin hepsi yasal ya da ruhsatlı değildir bu yüzden kapalı ve küçük olan araçların kullanıldığı okul servisi ilaçlama İstanbul’ da mutlaka öğrencilerin sağlığı için en uygun ilaçlama yapan güvenilir firma tercihi yapılmalıdır. Özellikle pire ve böcek gibi parazitler araç içlerinde öğrencilerden bir birlerine sıçrayaraktır. Bu,  haşerelerin öğrencilerin evlerine yayılmasına ve daha çok insanın sağlığının bozulmasına neden olacaktır. Pireler çok hızlı zıplayarak hareket ederler ve ağızları keskin canlılardır. Isırdıkları yerden kan emerek beslenirler. Okul servisi ilaçlama yaptırarak engel olursunuz.

Öztürk İlaçlama, Öğrencilerimizin sağlığı için okul servisi ilaçlama her zaman okul sağlığına uygunluk çerçevesinde düşünülmelidir ilkesiyle 7 gün 24 saat okul servisi ilaçlama hizmeti sunarak istediğiniz saatlerde ilaçlama hizmeti sunarak zaman sorununuzu da çözer. İstanbul sınırları içinde sabit fiyatlarla en kaliteli ilaçlama hizmetleri ile en ucuz fiyatlarla her zaman okul servisi ilaçlama alanında ilk akla gelen bilinen bir firmadır. Yıllardır garantili ilaçlama yapan firmamız ayrıca ruhsatlı çalışmaktadır.