Okul, dershane vb. gibi eğitimkurumlarında çocuklarımızı emanet ettiğimiz yerlerin düzenli olarak hijyen takibinin yapılması gereklidir.

Çocuklarımız ve gençlerimizin sağlığı her şeyden önemlidir.Eğitim kurumları kalabalık mekanlar olduğundan böcek ve türevlerinin oluşumlarıiçin uygun ortamlardır. Bu mekanların temiz, hijyen olması öğrenci ve çalışanlar açısından önemtaşımaktadır. Isırma, sokmavb. durumlarda alerjik ve bulaşıcı hastalıklarla karşılaşmak mümkün olabilir. Bu nedenle okul idarecilerin düzenli aralıklarla okul içi ve okul dışı mekanlarda ilaçlama yapmaları gerekmektedir. Bu ortamlarda rahatsızlık veren ve tehlike oluşturan haşereler ve kemirgenlerden kurtulmak için profesyonel şirketler aracılığıyla ilaçlanması gerekir. Çünkü okullardaki alanların büyük bir kısmında haşere yoğunluğu ve yaydıkları zararlı mikroorganizmalar çok fazladır.Ziraat mühendislerimiz kontrolünde yapılan okul ilaçlaması doğru yöntem ve doğru doz ile haşere sorunu kontrol altına alınır.

Biz okul ilaçlama firması olarak siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çözüm odaklı çalışanlarımızla daima yanınızdayız.