LAĞIM SİNEĞİ İLAÇLAMASI

Lağım sinekleri 1,5 – 5 mm büyüklüğünde, açık gri ya da sarımsı kahverengi renginde açık renkli kanatlara sahip sineklerdir. Gövdeleri ve kanatları, kendilerine tüylü bir görüntü veren uzun kıllarla kaplıdır. Lağım sineği, hareketsiz haldeyken kanatlarını kendine has bir şekilde gövdesinin üstünde, adeta bir çatı oluşturarak kapatır.

Bu tür sineklerle mücadelenin en etkin yolu, canlı maddelerin borularda biriktiği sineklerin üreme yerlerini lağım sineği ilaçlaması yaptırmaktır. Eğer lağım sinekleri bir evde varsa, çok büyük bir ihtimalle tıkanmış ya da yakında tıkanacak bir boru vardır. Bu boruyu bulun ve içini tıkanıklığa yol açan maddelerden tamamen temizleyin. Dünyadaki bütün boru açıcılarını dökseniz bile, tıkanıklığa neden olan maddeleri fiziki olarak temizlemediğiniz sürece bir faydası olmayacaktır. Maddelerle birlikte larvalar giderildikten sonra, yetişkin lağım sinekleri dışında bütün sorunlar çözülmüş olacaktır. Yaklaşık 20 güne kadar yaşayabilirler, ama yumurtalarını bırakabilecekleri bir yer kalmadığı için, bu sineklerin ölümü de ilaçlamayla birlikte çözülmüş olacaktır.

Lağım sineklerinin diğer bir doğal üreme alanı ise, çürüyen bitki ve hayvanların kalıntılarıdır ve bu atıklar ile beslenerek yaşamlarını sürdürürler. Çoğu zaman, bakterileri ve diğer mikroorganizmaları üreme alanlarından insanların bulunduğu bölgelere aktarmalarına rağmen insanlara zararsızdır. Lağım sinekleri insanları ısırmaz ama yaşadıkları alanlardaki mikrop ve bakteriler kullandığınız kıyafet ve gıda maddelerinin üzerine taşıyarak sağlığımız açısından risk oluştururlar.

Lağım Sineğinin zararlarından kurtulmanın en etkili ve kesin çözümü, Öztürk Lağım Sineği ilaçlama hizmeti veren haşere ilaçlama firması ile temas kurmaktır. Avrupa Öztürk İlaçlama; yaşam alanlarımızdaki bazı araç gereçlere zarar veren lağım Sinekleri ‘ne karşı, en etkili lağım Sineği ilaçlama yöntemleri ile tam hizmet vermektedir. Uzman ekibiyle sorunun kaynağını ve lağım Sinekleri ile mücadelede en doğru yöntemi belirleyerek harekete geçer ve mükemmel sonuç almanızı sağlar. Lağım Sinekleri nasıl yok edilir konusundaki uzmanlığını teknik analizlerle birleştirerek sorunuzun kaynağını tespit eden İstanbul Öztürk İlaçlama; sorununuzu çözmek için 7/24 sizlerin yanında. Bilgi ve rezervasyon için hemen arayın…