LAĞIM FARESİ İLAÇLAMA

Ülkemizde ilaçlama konusunda en büyük hatalar kemirgenler üzerinde yapılıyor. Özellikle de fare ilaçlama konusunda ciddi hatalar yapılıyor. Oysa farelerin insan bedeninde kapanmaz yaralara sebep olduğu gerçeği bile var. Hiç kimse sabah uyandığında burnunun kemirilmiş olduğunu görmek istemez. Bir de farelerin çok fazla türü var ve en tehlikelilerinden birisi de lağım fareleri. Lağım faresinden kurtulma yöntemleri ile ilgili olarak çok farklı görüşler var ama kulaktan dolma olan bu bilgiler ile lağım faresi sorunu asla yok edilemez. Onlarla kesinlikle profesyonelce savaşılmalı. Lağım faresinden kurtulma, öyle kanalizasyona ya da tuvaletlere birkaç kimyasal boşaltma ile olmaz. Bu LAĞIM FARESİ İLAÇLAMA olarak değerlendirilmeyeceği gibi atık su giderlerini de deforme edecektir.

Lağım faresi ile mücadele kapsamında ilk önlem ruhsatlı firmaların desteğini almak olacaktır. Aslında bu hassasiyeti fareler ile mücadele ederken göstermek gerekir ama lağım fareleri isminden de anlaşılacağı üzere ölümcül hastalıkları dağıtabilen türlerdendir. Özellikle de Avrupa Yakası fare ilaçlama firmalarından destek alınacak ise o firmanın ruhsatlı olup olmadığını mutlaka öğrenmelisiniz. Bunun için resmi belgelerini talep edebilirsiniz ve bu belgeleri detaylı inceleyebilirsiniz. Aslında aynı itinayı Anadolu Yakası fare ilaçlama için de göstermek gerek. Firma ruhsatlı şişe bazı konularda içiniz rahat olabilir. Mesela kullanılacak olan ilaçlar Sağlık bakanlığı onaylı olacaktır. İstanbul fare ilaçlama firması ruhsatlı ise kullanılacak olan malzemelerin de standartlarda olduğundan endişe duymazsınız. Lağım faresi ilaçlama servisi seçerken dikkat edilecek olan bir başka önemli kural da personel yetkinliği.

İlaçlama yapacak olan personel fare türlerine ne kadar hakimse ve ilaçlama konusunda ne kadar deneyimli ise elde edeceği sonuç da bir o kadar faydalı olacaktır. Bu durumda anlaşacağınız firmanın sizlere sunacağı referansları ile bir görüşme yapabilirsiniz. Özellikle de kurumsal firmalar ile görüşmenizi öneririz. Lağım faresi için ilaçlama konusunda deneyimli olan ziraat teknikerlerimizden de yardım alabilirsiniz. Bizler maksimum memnuniyet ilkesi ile 7/24 saat lağım faresi ilaçlama yapan bir firmayız. Garantili ilaçlama yapan Öztürk Fare İlaçlama maksimum memnuniyet çerçevesinde sizleri her türlü haşereden kurtaracaktır. Bu doğrultuda İstanbul genelinde sabit fiyatlarla hizmet verdiğimizi de belirtmek isteriz.