KURTÇUK İLAÇLAMA

Belirli dönemlerde evlerimizde bazı haşerelerle karşılaşırız ve bunlardan en rahatsız edici olanlarından biri de kurtçuklardır. Oluşma nedenleri çok farklılıklar gösterse de kurtçuk sorunundan kurtulmanın yöntemleri tektir. O da ilaçlama yapılmasıdır. Ancak yapılacak olan kurtçuk ilaçlaması uzman firmalar tarafından yapılması gerekir. Bunu her platformda dile getiriyoruz ancak insanlar halen kendileri kurt ilaçlama işlemi yapacaklar ve bu sorundan kurtulacaklarını düşünüyorlar. Oysa tıp merkezlerinde yapılacak olan bir araştırma bu sorunun ne boyutlarda olduğunu ve yaşanan sağlık sorunlarında haşerelerin etkilerinin ne denli büyük olduğu anlaşılacaktır. Oysa yapılacak olan küçük bir emek ile kurtçuk ilaçlama işlemleri tam memnuniyet ile sona erecektir.

Biz de bu önlemlerden söz edelim. Öncelikle mutlaka ama mutlaka uygulamayı kurtçuk ilaçlama şirketi yapmalıdır. Bu şirketin de bazı şartları taşıyor olması gerekir tabi. Mesela şirket mutlaka resmi belgeli olması gerekiyor. Kurtçuk böcek ilaçlama firmasının ruhsatlı olması demek o firmanın sizin kendi yapacağınız ilaçlamadan daha fazlasını sunamayacağı anlamı taşır. Bu tür ilaçlama firmaları kendilerini ucuz ilaçlama yaptıklarını söyleyerek müşterilerini etkilemeye çalışırlar ve ne yazık ki çoğu zaman da bun da başarılı olurlar. Oysa resmi bir kurtçuk ilaçlama firması ile merdiven altı firmalar arasında çok ciddi farklar vardır. Mesela Sağlık Bakanlığı onaylı ilaç kullanma gerekliliği gibi. Kurt deyip geçmemek ve onlardan kurtulmak için tamamen uzman destekli uygulama yapmak gerekir. Ruhsatlı olan kurt ilaçlama firmasının standartlara uygun ekipmanlar kullanarak maksimum memnuniyet sağlayacaklarını da unutmamak gerekir.

Kurtçuk ilaçlama servisi eğer gerekli resmi şartları sağlıyorsa mutlaka bünyesinde çalıştırdığı personelleri ile de fark yaratırlar. Çünkü ilaçlama işleminde uzmanlık çok önemli. Kişi haşere türlerini birbirinden ayırt edebilmeli ve hangi kurt için hangi ilaçların ne oranda kullanılması gerektiğini iyi bilir. Bu alanda oldukça güçlü referanslara sahip firmalar da mevcut. Öztürk İlaçlama bunların en başında geliyor. Çünkü firma günün 24 saati mutlak memnuniyet ilkesi ile çalışıyor ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunuyor. KURTÇUK İLAÇLAMA konusunda anılan bir işletme olsa da tüm diğer haşerelerin ilaçlanmasında da oldukça tercih ediliyor. Uzman personeli ile kurtçuk ilaçlaması yapan işletme İstanbul genelinde sabit fiyatlarla hizmet sağlıyor.