Fareler eşyaları, ahşapları, kabloları, yemekleri, gıdaları vs. kemirerek zarar verirler. Hatta evlerinize dışarıdan, lağımdan, pis yerlerden mikropları, virüsleri, bakterileri vücutlarına alarak insanlara bulaştırarak ciddi hastalıklara sebep verebilirler. Örneğin; veba gibi sağlık açısından çok ciddi hastalıklara sahipp olduğu da biliniyor.

Evde fare sorunu işyerinde fare sorunu ile fare mücadelesi profesyonel ellerce fare ilaçlaması yöntemleriyle yapılmalıdır.

Havaların ısınması ile başlayan ve hayatımızın kâbusu haline gelen fare türleri ve böceklerin yeniden izlerini tekrar evlerimizde görmeye başladık. Özellikle de fareler evlerimize, işyerlerimize, apartmanlarımıza, sığınaklarımıza, depolarımıza, bodrumlarımıza kadar girerek sağlık tehlikesi yaratmaktadır. Yalnızca fare ilaçlama firmaları tarafından profesyonelce tamamen çözülmesi mümkün olan bu fare sorunu bireysel yöntemlerle maalesef sonlanmayacaktır. Bunun nedeni ise hem fare ilaçlamada bazı püf noktaların olması hem de fare zehirleme işlemi öyle sıradan her yerde satılan etkisiz ilaçlar ile yapılamamasından dolayıdır. Bireysel olarak yapılan etkisiz fare ilaçlamalarında zehri de bizlere başkalarına zarar verebilecek alanlara taşınmasına müsaade etmiş olursunuz. Bu nedenle en sağlıklı kararın bir fare ilaçlama şirketinden destek almanız gerektiğini söylüyoruz.

Fare zehirleme işlemini yapacak olan ilaçlama servisi ruhsatlı ve ilaçlama alanında yasal yükümlülüklerini yerine getiriş bir şirket olmalıdır. İstanbul ve Kocaeli’de her an 24 saat destek veren Öztürk Fare İlaçlama Servisi, bir telefon kadar yakın olan fare türlerinin görülen bölgelerde yapılacak analiz ile en doğru fare ilaçlama hizmeti sunan şirkettir.