Ev ilaçlama şirketi olarak İstanbulun tüm semtlerinin her yerine böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Bahçelievler böcek ilaçlama servisi olarak 7 gün 24 saat kesintisiz olarak böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Ev ilaçlama servisi olarak Bahçelievler bölgesinin yayla, haznedar, camlıkahve, yenibosna, kocasinan, şirinevler bölgelerine ilaçlama hizmetleri vermekteyiz.

Garantili böcek ilaçlama şirketimiz her türlü haşere (böcek) ve fare şikeyetiniz için en etkili ve kalıcı insektisitler (böcek ilaçları) ve rodentisitler ( fare ilaçları) kullanmaktadır. Kullanılan  tüm böcek ilaçları ve kemirgen ilaçları Sağlık Bakanlı onaylı olup insan sağlığı açısından herhangibir zararı bulunmamaktadır. Ev ilaçlama firmamız her haşere ve fare şikayetiniz için en uygun ilaçlama yöntemini uygulayarak kalıcı çözümler sunmaktadır.

Profesyonel ev ilaçlama şirketi olarak ; ev ilaçlama , iş yeri ilaçlama, cafe ilaçlama, bina ilaçlama, çatı ilaçlama, bodrum ilaçlama, merdiven boşluğu ilaçlama, bahçe ilaçlama, site ilaçlama vb tüm açık ve kapalı alanlar için böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmetini kesintisiz olarak sunmaktadır.

İstanbul Ev ilaçlama servisimiz; hamam böceği ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, tahta kurdu ilaçlama, akar ilaçlama, mite ilaçlama, çıyan ilaçlama, kertenkele ilaçlama, sinek ilaçlama, kara sinek ilaçlama, sivri sinek ilaçlama, gümüşçül böceği ilaçlama, karınca ilaçlama, güve ilaçlama vb gibi tüm böcek ve fare türleri için ilaçlama hizmeti vermektedir.

Site, Apartman, Daire, Konut ve Ev ilaçlama şirketimiz kaliteli ilaçlar ve uzman personeli ile her türlü böcek ve fare sorununuz için güvenilir olarak ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Günün her saati iletişim numaralarımızdan çağrı merkezlerimize ya da ziraat mühendislerimize ulaşabilir her türlü böcek ve fare sorununuz için yardım alıp ilaçlama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Evlerinizde, iş yerlerinizde ve çeşitli yaşam alanlarınızda istenmeyen böceklerin ve diğer canlıların yok edilerek sizi konfora eriştirmek için uzun yılların getirdiği tecrübe ve etkin bilgi kontrolü sistemiyle en güncel ilaçlama bilgi yöntemlerini kullanan İstanbul ilaçlamayı tercih edebilirsiniz.

İstanbul böcek ve haşere ilaçlama firması, dünya sağlık örgütü tarafından insan bünyesine zararı olmayacak türdeki ilaçlamaları tercih etmektedir. Böylelikle ilaçlama yapıldıktan sonra, evlerinizin havalandırılması, bir süre girilmemesi gibi durumlar ortadan kaldırılabilmekte ve evini ilaçlatanlar üzerinde oluşabilecek kimyasal birikim minimum seviyeye indirilebilmektedir. Ancak yine de bazı durumlarda, bu durum değişebilmekte ve müşterilerimiz bu konuda daima bilgilendirilmektedir.

Günümüzde ev hanelerini en çok ürküten konulardan birisi olarak karşımıza haşerelerle mücadelenin zorluğu çıkmaktadır. Bilinmesi gereken şudur ki ev ilaçlama yöntemleri hakkında geniş bir bilgi sahibi olmadan kulaktan dolma bilgiler ile ilaçlama yapmaya kalkışmayın. Çünkü bu nedenle ciddi sağlık problemlerinin yaşandığı sıklıkla duyulan bir durumdur. Tarımsal ilaçlar sadece haşereye değil içinde bulunduğu her canlıya zarar verebilmektedir. En sağlıklı karar ev ilaçlama firması olarak faaliyet gösteren işletmelerden destek almaktır.

Haşereler genel olarak insan sağlığına ciddi zarar veren mikroplar taşır. Bunun nedeni ise üreme alanlarının genel olarak pis olarak nitelendirilebilecek yerler olmasıdır. Böyle olunca da o bölgelerden alınan bakteri ve mikroplar özellikle gıda maddelerine temas eden haşereler vasıtasıyla insanlara bulaşır. Ev ilaçlama yapılmadan da bundan kurtulmak çok olası değildir. Bazı zararlı grubunda yer alan canlılar ise ısırma, sokma veya emme yolu ile direkt ten ile temasa geçerler. Akrepler, arılar veya pireler bunlara örnek olarak gösterilebilir. Bu durumda oluşturdukları sağlık riski daha da büyür. Ev ilaçlama yapılmadığında ortamda bulunan bir akrebin sokması direk zehir enjekte edilmesidir ki sonu ölüme varan sıkıntılar da görülebilmektedir. Bunun yanında pireler kan ile beslenen canlılardır ki başka canlıdan aldıkları hastalığı yeni emdikleri kanın sahibine taşımakta oldukça başarılıdırlar.

Haşerelerin her türüne farklı ilaçlama yapmak gerekebilecektir. Çünkü her zararlı farklı şekilde ölmektedir. Ayrıca ev ilaçlama yaparken içerisinde bulunan zararlının üreme şekillerine de iyi bakmak gerekecektir. Sıradan bir ilaçlama yöntemi ile oldukça kuytu bölgelerde yumurtlayan haşerelere ulaşmak çok mümkün değildir. Zaten genelde koloniler halinde yaşayan haşerelerin göz önündekileri yok etmek demek o zararlıdan kurtulduğumuz anlamına gelmeyecektir. Uygulanan ev ilaçlama yöntemi her noktaya nüfuz edebilecek nitelikte olmalıdır.

En doğru ev ilaçlama yöntemi bu işi meslek haline getirmiş işletmelerin desteğini almaktır. Ancak yine de dikkatli olmak gerekir. Ucuz ev ilaçlama adı altında ruhsatsız ve eğitimsiz kişilerin yapacağı ilaçlama, bizlerin bireysel yöntemlerinden farklı olmayacaktır. Zararlıdan kurtulma sağlanmadığı gibi aynı zamanda maddi bir kayıp da yaşanmış olacaktır. Ev ilaçlama firması tüm yasal müeyyidelerini tamamlamış ve kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olması önemlidir. Ayrıca ilaçlama yönteminde kullanılan ekipmanların da maksimum teknolojide olması çok önemlidir. Bu hem ev ilaçlama işleminin işlevselliğini artıracak hem de daha kısa sürede yapılmasını sağlayacaktır. Yapılacak olan işlemlerde en hassas bir diğer konu ise sadece haşerenin görüldüğü alanın değil aynı zamanda çevresinin de ilaçlanmasıdır. Bu aşamada en önemli yardımı sizlere ev ilaçlama şirketi verecektir. Evlerde çocukların da yaşadığını varsayacak olursak ilaçlama yönteminde hassasiyet daha da bir önem taşıyacaktır. Çünkü küçük çocukların bünyeleri diğer yetişkinlerden daha hassas olacağından doğru havalandırılmamış ilaçlanan ortamda temas edilen bölgeler ciddi sağlık sorunları oluşturacaktır. Ev ilaçlama sonrası dikkat edilmesi gereken durumlardandır havalandırma. Çünkü yeterli havalandırılmayan bölgeler özellikle de alerjik reaksiyonlara sebebiyet verebilmekte, akciğer rahatsızlığı olanlarda bazı kötü sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Evcil hayvanların da beslendiği mekanlarda ise ilaçlama yöntemi farklılıklar gösterecektir. Mücadelesi verilen haşerenin türüne bağlı olarak da ilaç türü seçilecektir. Ev ilaçlama ekibi bu konularda tamamen eğitimlidirler. Hangi zararlıya hangi oranda ve ne tür ilaç kullanılması gerektiğinin eğitimini alan bu ekipler en doğru yöntemler sunacaklardır. Tabi ki bu söylediğimiz işinde uzman ev ilaçlama firması desteği alınırsa.

Ev ilaçlama hizmeti denildiğinde ilk akla gelen firmalardan olan Öztürk Böcek İlaçlama sizlere en güvenilir ve en garantili hizmeti vermenin haklı gururunu yaşıyor. Firmamız tüm yasal işlemlerini tamamlamış ve düzenli olarak devam eden bir kurumsal firmadır. Bünyesinde bulundurduğu ziraat mühendisleri ilaçlama yöntemleri ve haşere türleri konusunda son derece eğitimlidirler. Ev ilaçlama aşamalarında teknolojinin el verdiği tüm ekipmanlar kullanılır. Bu sayede hem daha kısa süre içerisinde hem de tamamen kurtuluş sağlayacaktır. İstanbul’un her noktasına aynı anlayış ile hizmet veren firmamızdan günün 24 saati destek talebinde bulunabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı’nca kullanılması onaylanmış kimyasallarla sizleri haşerelerden kurtarırken sizin ve evinizde yaşayan tüm canlıların sağlığını koruyoruz. Size düşen ise ev ilaçlama şirketimizi arayıp evinizde analiz yapmamıza müsaade etmenizdir.

Böcek ilaçlama şirketleri olarak daima kaliteli ve sağlıklı hizmet sunarız.