Dolapdere ilaçlama şirketi ile evlerinizde, iş yerlerinizde, ofislerinizde, depolarınızda ve her türlü sıklıkla kullandığınız yaşam alanlarınızı istila eden böcek, haşere ve fare türlerine karşı profesyonel garantili çözümler sunan ilaçlama firmamız en etkili çözüm ortağınız olmaya hazır. İstanbul böcek ilaçlama firmamız tüm yetki belgeleri ile Sağlık Bakanlığı izinli ilk ve tek ilaçlama şirketi kuruluşudur.

Dolapdere böcek ilaçlama servisi ile; apartman, site, ev, daire, konut, müstakil ev, villa, ofis, mağaza, iş yeri, büro, otel, kafeterya, depo, bahçe, okul, hastane, lokanta, gemi, yat, tekne vb. tüm yaşam alanlarınızda görülen; Hamam böcekleri, pire haşeresi, güve böcekler, bit haşeresi, fare kemirgen türleri, tahta kurusu haşeresi, tahta kurtları, gümüşcül böcekleri, tesbih böcekleri, akar haşeresi, arılar, sinek türleri, uyuz böceği, kertenkele, kalorifer böcekleri, salyangoz, akrep haşeresi, çıyan haşeresi, yılan sürüngeni , karınca türleri vb gibi tüm böcek ve fare türleri için kalıcı ilaçlar kullanarak kesin çözümler sunmaktadır. Sağlığınızı tehdit edebilecek zararlı tüm haşereleri etkili kesin çözümlü yöntemlerle dip köşe bucak ayırmaksızın profesyonel bir şekilde ilaçlıyoruz. İş yerleri ve apartman gibi büyük alanlarda ücretsiz keşif uygulaması ile öncelikle haşere sorunun kaynağı tespit edilir sonra ilaçlama uygulaması başlatılır.

Dolapdere ilaçlama firması zararlı mücadelesi konusunda hizmet vermekte olup hizmet alanını sürekli genişlemektedir. Kullanılan ilaçlama yöntemleri dünya sıtandartlarında olup kullanılan ilaçlar insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından önerilen insektisitlerdir. Sizde ev ve iş yerlerinizde görebileceğiniz ufak ve sevimli böceklerle yaşamaktan kurtulun, böceklerin eşya ve yiyeceklere verdiği tahripler bir çok hastalığa yakalanmanızda temel nedenlerin başında gelmektedir, böcek ve farelerin gezdiği yaşam alanlarında her türlü yiyecek ve giyecekler kullanılmaz hale gelerek, ciddi şekilde sağlığınızı tehdit eder. Bu tür sağlık problemleri yaşamamak ve daha sağlıklı bir yaşam alanına kavuşmak için lütfen çağrı merkezimizi arayınız. Çağrı merkezimizde ki ilaçlama operatörlerimiz size daha detaylı yardımcı olacaktır.

Biz, sağlıklı ve temiz bir ülkede yaşamak için projeler üreten, dünyada ilaçlama işinin nasıl yapıldığını durmadan araştıran, ilaçlama sektörüne yenilikler getirmek isteyen bir kuruluşuz. Böcek ilaçlama hedeflerimizden sadece bir tanesi, daha önemlisi ilk ve en sağlam adımı.

Daha detaylı bilgi alabilmek ya da ilaçlama hizmeti talepleriniz için lütfen çağrı merkezimizi arayınız. Türkiye’nin en kaliteli ve en kalıcı ilaçlama çözümleri sunan garantili ilaçlama firmamız size 7 gün 24 saat bir telefon kadar yakındır.

Profesyonel ev ilaçlama kampanlarımızdan yararlanmak için hiç beklemeden irtibat hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.