#
Sağlık Bakanlığı izinli olmayan, sağlık açısından zararlı ilaçlar kullanan korsan firmalara itibar etmeyiniz! Sağlığınız bizim için değerlidir...

Böcek İlaçlama Şirketi

Evlerimizde, işyerlerimizde, hatta restoranlarda. Her yerde karşımıza çıkıyor böcekler. Hem iğrençlik hissi verirken hem de sağlık saçan canlılar havalarında ısınmaya başlamasıyla yine sıklıkla görülmeye başlandı. Bu haşerelerle mücadele etmenin tek yolu ise böcek ilaçlama şirketi olarak çalışan firmalardan destek almaktır. Çünkü böcekler birçok kategoriye ayrılırlar ve her türü farklı bir yöntemle yok edilir. Üremelerine, kimyasallara dayanıklılığına, saklanma yerlerine göre farklı nedenden dolayı ilaçlama yöntemi de değişkenlik gösterecektir. Bu yöntemleri de bireysel olarak bizlerin bilmesi çok olası bir durum değildir. Sadece bu nedenle dahi böcek ilaçlama şirketi ile anlaşmak ilaçlama açısından çok önemlidir. İlaçlama sadece haşereleri yok etmek için yapılır. Çevredeki diğer canlılara zarar verecek olan ilaçlama yöntemi ana amacını yerine getirememiş olacağı gibi ekstra problem olarak dönecektir.

Öyleyse böceklerle mücadele etmek için doğru bir böcek ilaçlama şirketi ile anlaşmak zorunludur. Peki, nasıl olur doğru şirket. Öncelikle araştırılması gereken ana konu firmanın ruhsatlı olup olmadığıdır. Yasal yükümlülükleri yerine getirmeyen bir böcek ilaçlama şirketi kullanacağı kimyasalları da Sağlık Bakanlığı’nca onaylanmamış olanlardan seçecektir. Bu nedenle hukuki şartlar yerine getirilmiş mi iyi değerlendirmek gerek. Ekiplerinin ne denli işlevsel ve tecrübeli olduğuna dikkat etmek gerekir. Çünkü böcekleri tanımayan bir böcek ilaçlama şirketi doğru yöntem ile bir ilaçlama gerçekleştiremeyecektir. Bu durum ise mevcut haşerelerden arınmaya yaramadığı gibi uygulandığı alanda yer alan diğer canlılara da zarar verebilecektir. Yalnızca böcek görülen alanda yapılacak ilaçlama kesinlikle geçici bir çözümdür. İlaçlama kapsamlı ve mümkün olduğunca geniş bir alanda yapılmalıdır. Böceklerin çok kuytu alanlarda dahi saklanabildiğini unutmamak gerekmektedir. O sebeple böcek ilaçlama şirketi en ulaşılmaz noktalara dahi ilacın erişimini sağlayacak yöntemler uygulamalıdır.

Öztürk İlaçlama olarak bizler uzun yılların tecrübesini eğitimli personelimiz ile desteklemekteyiz. İstanbul’un her noktasına 7/24 hizmet götürme ilkesi ile çalışan bir böcek ilaçlama şirketi olarak ana vizyonumuz mutlak memnuniyet ve garantili işlemdir. Teknolojik ekipmanlar ve bilinçli ziraat mühendislerimiz en doğru oranlarda en doğru yöntem ile sizleri haşerelerden arındıracaktır. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için günün her saatinde bizi arayabilirsiniz.