AMERİKAN HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Hamam böcekleri özellikle nemli ortamları sevdiklerinden dolayı mutfaklarda, bodrumlarda, çatılarda sıklıkla görülen böcek türlerindendir. Amerikan hamam böceği ise bilinen klasik böceklerden biraz daha farklıdır. Renkleri sarıya ya da kırmızıya dönüktür. Ama türlerinin en iri olanlarındandır. 1.5 yıl kadar ömrü olan hamam böcekleri insanla temas etmekten kaçınır. Ama lavabo giderleri bile onlar için bir uğrak yeri olduğu için ne yazık ki ciddi anlamda mikrop taşıyıcıdırlar. Genelde geceleri beslenmekte olan Amerikan hamam böcekleri gündüzleri faaliyet göstermezler. Besin maddelerinin fazlaca olduğu yerlere yakın alanlarda yumurtlama yaparlar. İyi gizlenirler ve hızlı ürerler. Bu sebeple de Amerikan hamam böceği ilaçlaması yapılmalı. Ama bu ilaçlamanın da profesyonelleri tarafından yapılması gerekir.

Her sektörde olduğu gibi hamam böceği ilaçlama sektöründe de usulsüz şirketlerin varlığı gözümüze çarpıyor. Zaten ilaçlamada bireysel uygulamalardan uzak durmanızı öneriyoruz. Ama ruhsatsız bir hamam böceği ilaçlama şirketi ile bireysel ilaçlama arasında bir fark olmayacaktır. AMERİKAN HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA konusunda en etkili yardımı ancak ruhsatlı firmalardan alabilirsiniz. O nedenle bir ilaçlama firması ile anlaşmadan önce o firmanın resmi belgelerini mutlaka görmelisiniz. Hamam böceği zaten başlı başına bir mikrop yuvası, ondan kurtulmak isterken de zehirlenmek istemeyiz elbette. Üstelik ruhsatlı olan Amerikan hamam böceği ilaçlama servisi sağlık kurumları denetimi altında olacağından ayrıca bir güvence sağlamaktadır.

Bir hamam böceğinden tamamen kurtulabilmek için standartlara uygun ekipmanlar kullanılarak ilaçlama yapılmalı. Özellikle gündüz saatlerinde evlerin kuytu bölgelerine gizlenen hamam böceklerinden kurtulma daha da zorlaşır. Ama doğru ekipmanlar ile onları yumurtaları ile birlikte yok etme olanağı yakalayabilirsiniz. Tabi hamam böceklerine kesin çözüm için uygulamayı yapacakların yeterlilikleri de çok önemli. Hamam böceği ilaçlama konusunda deneyimli personelimiz sizleri garantili ilaçlama ile tanıştırabilir ve evinizdeki hamam böceklerinden tamamen arınmanızı sağlayabilir. Öztürk Böcek İlaçlama maksimum memnuniyet ilkesi doğrultusunda hizmet veren ve İstanbul’un tüm ilçelerinde sabit fiyatlarla hizmet veren bir işletmedir. 7/24 saat çalışan firmamız hamam böceklerinin en etkili olduğu saatlerde uygulama yaparak sizleri rahatlatıyor. Bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz ve hizmet kalitemiz hakkında bilgi alabilirsiniz.