ALMAN HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Alman hamam böcekleri halk arasında kalorifer böceği olarak da bilinir. En hızlı üreyen böcek türlerinden biri olan Alman hamam böceği sıcak ve nemli ortamları sever. Özellikle mutfak ve banyolarda görülür. Dişi bir Alman hamam böceği bir yılda yaklaşık 400-500 civarı yumurta bırakır. Özellikle kuytu ve nemli alanları tercih ederler. Karanlığı sevdikleri için daha çok geceleri ortaya çıkarlar. Bu tür hamam böcekleri genelde çantalarımızla, aldığımız gıda ürünleri poşetleriyle vb. vasıtası ile evlerimize girerler. Üreme hızları yüksek olduğu için çok çabuk yayılırlar. Hamam böceklerinden kurtulma ise oldukça güçtür. Suda 1 saat yaşayabilirler. Kafaları kopsa bile 9 gün daha hayatlarını sürdürebilirler. Dişi hamam böceği ölse bile yumurtalarındaki yavrular yaşayabilirler. Ayrıca birçok böcek ilacına karşı direnç kazanmışlardır. Bu nedenle ALMAN HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir.

 

Alman hamam böcekleri özellikle çocukları etkilerler. Direk temas edilmese bile boş yumurta keseleri ya da kabukları ile temas bile hastalıklara neden olabilir. Özellikle çocuklarda alerjik astım hastalığına neden olmaktadır. Hamam böceği ilaçlama akla gelen ilk önlemlerden biri olmalıdır. Ancak uygun bir hamam böceği ilaçlama şirketi bu sorundan kurtulabilirsin. Sadece Alman hamam böceği ilaçlama servisi için güvenilir yasal kuralları yerine getiren özenli bir servis bulmanız yeterli olacaktır. Size tavsiyemiz ilaçlama uygulamasını bireysel olarak kendiniz yapmayınız. Çünkü alacağınız ürünler Alman hamam böceği ilaçlaması için yeterli olmayacaktır. Daha önce de bahsettiğimiz gibi ilaçlara karşı çok dirençli böceklerdir. Bu nedenle gerçekten güvenilir, ruhsatlı ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanan bir servise başvurmanız sizin en sağlıklı yol olacaktır.

 

Ne yazık ki ilaçlamaya olan ihtiyacın artmasıyla insanların bu ihtiyaçlarından haksız kazanç elde etmeye çalışan kişiler de gün geçtikçe artmaktadır. Yasal olduğunu iddia eden kişi ve kurumların sayısı hızla artmaktadır. Bu nedenle öncelikle ilaçlama yapacak kişi ve kurumların ruhsatlarının olup olmadığını denetlemenizi tavsiye ederiz. Sonrasında ise kullanılan ilaçların Sağlık Bakanlığı denetiminde olup olmadığını kontrol ediniz. Böylelikle daha sağlıklı sonuçlar elde etmeniz kolaylaşacaktır.  Öztürk böcek ilaçlama şirketi ile çalışmak isterseniz 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuz ve yılların verdiği deneyimle yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.